Почетна Тагови Por1sorriso

Таг: Por1sorriso

Бразилски стоматолог патува по светот и бесплатно ги поправа забите на...

0
Бразилскиот стоматолог Фелипе Роси патува по светот за да им ја врати самодовербата, здравјето и убавата насмевка на сиромашните луѓе, а за возврат не...