Почетна Тагови Porsche Cayenne

Таг: Porsche Cayenne

Новиот Porsche Cayenne сега е достапен и како plug-in хибрид

0
Porsche дополнително го проширува својот асортиман на хибриди: новиот Cayenne E-Hybrid ја комбинира најдобрата динамика на возење во својата класа со максимална ефикасност. Три-литарски...