Почетна Тагови Pronto Bev

Таг: Pronto Bev

ВИДЕО: Pronto Bev ќе ги излади вашите пијалаци за само 30...

0
Pronto Bev е преносен гаџет кој е создаден за овие топли летни денови. Има вграден термометар со кој ја мери температурата на пијалакот кој...