Почетна Тагови ProWein

Таг: ProWein

Ексклузивно претставување на Tikveš Chateaux & Domainеs на најголемиот саем за...

0
Винарската визба „Тиквеш“ вo најдобро светло се претстави на најголемиот светски саем за вино – „Провајн“ (ProWein 2019), кој по 25-ти пат годинава се...