Почетна Тагови Pulse

Таг: Pulse

НАСА направи ѓердан кој ве предупредува да не си го допирате...

0
Американската вселенска агенција НАСА објави инструкции за производство на ѓердан со помош на 3Д принтер кој ги спречува луѓето да си го допираат лицето....