Почетна Тагови RAM

Таг: RAM

Кинеско чудовиште – пристигнува првиот телефон со 10 GB RAM

0
Компанијата Oppo годинава го изненади и го одушеви целиот пазар за мобилни уреди со моделот Find X, телефон со одличен дизајн кој речиси нема...