10 C
Skopje
сабота, април 10, 2021
Почетна Тагови Razer

Таг: Razer

Razer ќе ја произведе најпаметната RGB маска за лице во светот

Директорот на компанијата Razer, Мин-Лианг Тан, потврди дека проектот Hazel ќе стане реалност, односно дека паметната RGB маска за лице ќе почне...

Ова е најпаметната заштитна маска во светот!

Познатиот производител на гејминг лаптопи, монитори и периферен гејминг хардвер, Razer, на годинашниот виртуелен саем за електроника CES претстави еден производ кој...

НАЈПОПУЛАРНИ