5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови Recorder

Таг: Recorder

Google претстави апликација за снимање глас која врши транскрипција без потреба...

Google на пазарот претстави нова апликација за снимање на глас за телефонот Pixel 4, која има некои функции кои и тоа како...

НАЈПОПУЛАРНИ