Почетна Тагови Redspace

Таг: Redspace

REDS e електричен автомобил кој истовремено е и канцеларија

0
Проектот Redspace го претставу REDS, целосно електричен автомобил наменет за сите луѓе кои постојано патуваат од работа до доа и обратно во големите кинески...