12 C
Skopje
недела, септември 20, 2020
Почетна Тагови RepAir

Таг: RepAir

RepAir маичката го чисти воздухот додека ја носите

Италијанската модна компанија Kloters направи маичка со кратки ракави која го чисти воздухот преку специјално дизајниран додаток кој може да ги лови и да...

НАЈПОПУЛАРНИ