Почетна Тагови RGB

Таг: RGB

Razer ќе ја произведе најпаметната RGB маска за лице во светот

0
Директорот на компанијата Razer, Мин-Лианг Тан, потврди дека проектот Hazel ќе стане реалност, односно дека паметната RGB маска за лице ќе почне да се...