Почетна Тагови RokShok

Таг: RokShok

Запросете ја партнерката со мобилен телефон наместо со прстен

0
Замислете мобилен телефон со кој ќе можете да ја снимите реакцијата на партнерот/партнерката во време на просидбата? Е па и тоа стигна на пазарот....