Почетна Тагови Rolex

Таг: Rolex

Зошто часовниците Rolex се толку скапи?

0
Rolex часовниците се едни од најбараните во светот. Минатата година часовникот Rolex Daytona, кој го носел актерот Пол Њуман, беше продаден на аукција за...