-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Shuttle Bike Kit

Таг: Shuttle Bike Kit

Со овој гаџет претворете го вашиот велосипед во чамец

Shuttle Bike Kit е неверојатен производ кој ќе ви овозможи да возите велосипед по вода? Звучи лудо и невозможно, нели? Но, и тоа како...

НАЈПОПУЛАРНИ