29 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови Smoking Cabin SG

Таг: Smoking Cabin SG

Во Сингапур поставена првата кабина за пушење која чадот од цигарите...

Компанијата Southern Globe Corporation од Сингапур ја постави првата кабина за пушење во светот Smoking Cabin SG која е способна чадот од цигарите да...

НАЈПОПУЛАРНИ