-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Soft Skills Academy Skopje

Таг: Soft Skills Academy Skopje

Во тек е повикот за Soft Skills Academy Skopje – академија...

Поттикнати од новите трендови за да им излезе во пресрет на студентите при градењето на свoите кариери, EESTEC LC Skopje организира серијa нa бесплатни...

НАЈПОПУЛАРНИ