Почетна Тагови Somatix

Таг: Somatix

SmokeBeat, апликација која ќе ви помогне да се откажете од пушењето

0
Пушењето е лоша навика која ја имаат многу луѓе во светот. Многумина се борат да ги откажат цигарите и покрај фактот дека пушењето е...