4 C
Skopje
сабота, април 10, 2021
Почетна Тагови Storedot

Таг: Storedot

Израелски стартап направи батерии за автомобил кои се полнат за само...

Секој разговор за електричните автомобили има една иста тема - батериите, времето на полнење и досегот. Времето на полнење на батериите на...

НАЈПОПУЛАРНИ