33 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови Straub Medical

Таг: Straub Medical

ВИДЕО: Швајцарска компанија направи посебен аспиратор за чистење на затнатите крвни...

Поради брзиот начин на живот, нездравата храна и негрижата за себе многу луѓе денес имаат проблем со затнати крвни садови. Тоа е сериозен проблем...

НАЈПОПУЛАРНИ