13.7 C
Skopje
среда, ноември 20, 2019
Почетна Тагови T-Cross

Таг: T-Cross

Новиот T-Cross доби пет ѕвезди во Euro NCAP тестовите

Новиот T-Cross има бројни системи за помош на возачот кои доаѓаат како стандард, кои претходно беа достапни само во повисоките категории на возила. Заедно...

НАЈПОПУЛАРНИ