8.8 C
Skopje
сабота, декември 3, 2022
Почетна Тагови UberEats

Таг: UberEats

Uber го претстави својот нов дрон за достава на храна

Uber се подготвува да ја тестира својата нова услуга за достава на храна со дронови, која ќе биде дел од сервисот Uber...

НАЈПОПУЛАРНИ