0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови UN Women

Таг: UN Women

Министерството за земјоделство потпиша меморандум за соработка со UN Women

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство потпиша Меморандум на соработка со телото на Обединетите нации за родова еднаквост и зајакнување на жените – UN...

НАЈПОПУЛАРНИ