3 C
Skopje
среда, декември 2, 2020
Почетна Тагови Urban Jacket

Таг: Urban Jacket

Urban се јакни направени од пластични шишиња

Лондонскиот дизајнер Али Намдари во една пригода кога заврнало додека со велосипед си одел дома побарал модерна и корисна јакна. Не успеал да најде...

НАЈПОПУЛАРНИ