Почетна Тагови Visa Premium

Таг: Visa Premium

Халкбанк го претстави Платинум-пакетот на македонскиот пазар

0
„Халкбанк“ во партнерство со „Visa“ вчера го претстави Премиум-пакетот, прв од овој вид на македонскиот пазар, кој ги спојува поволностите во кои уживаат имателите...