30 C
Skopje
понеделник, јули 6, 2020
Почетна Тагови Volkswagen Front Assist

Таг: Volkswagen Front Assist

Новиот T-Cross доби пет ѕвезди во Euro NCAP тестовите

Новиот T-Cross има бројни системи за помош на возачот кои доаѓаат како стандард, кои претходно беа достапни само во повисоките категории на возила. Заедно...

НАЈПОПУЛАРНИ