21 C
Skopje
петок, јуни 5, 2020
Почетна Тагови Volvo Vera

Таг: Volvo Vera

ВИДЕО: Нема да им верувате на очите, но ова што го...

Ако иднината на транспортот им припаѓа на беспилотните возила, односно на компјутерите кои целосно ќе управуваат со автомобилите и камионите, тогаш при дизајнирањето возила...

НАЈПОПУЛАРНИ