29 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови WWF ADRIA

Таг: WWF ADRIA

Прва меѓународна донаторска конференција за Шар Планина

Првата меѓународна донаторска конференција за Шар Планина „Одржливо прекугранично финансирање на проекти за Шар Планина како иден национален парк“ ќе се одржи на 12 јуни...

НАЈПОПУЛАРНИ