Почетна Тагови 5G Connectivity Node

Таг: 5G Connectivity Node

ВИДЕО: Samsung најави како ќе изгледа ерата на 5G – го...

0
Сте се запрашале ли како ќе изгледаат градовите од иднината каде што 5G мрежата поврзува се во вашиот секојдневен живот? Видеото Samsung Electronics Newsroom...