Почетна Тагови Activity Status

Таг: Activity Status

Instagram почна да прикажува кои од вашите пријатели се онлајн

0
Instagram, популарната социјална мрежа за споделување фотографии која е во сопственост на Facebook, доби нова надградба која ја носи и опцијата Activity Status. На официјалниот...