19 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
Почетна Тагови Airo

Таг: Airo

Airo е автономен автомобил во кој може да живеете

https://www.youtube.com/watch?v=nQlQm_ALNwI Не мора да сте некој експерт за иднината за да можете да замислите како ќе изгледаат...

НАЈПОПУЛАРНИ