Почетна Тагови Apple TV+

Таг: Apple TV+

Apple подготвува опција која радикално ќе го смени начинот на кој...

0
Тим Кук со години ги фали можностите и потенцијалот за проширена реалност. Гласините говорат дека следната голема иновација на Apple треба да бидат очила...