Почетна Тагови Augmented Driving Concept

Таг: Augmented Driving Concept

Hondа измисли нов футуристички волан за автомобили

0
Додека многу производители на автомобили забрзано сакаат да се префлат на автономни автомобили, Honda се фокусира на воланот и на нудење сосема ново искуство...

Honda направи концепт автомобил кој има само волан

0
Honda на саемот за потрошувачка електроника CES во Лас Вегас на почетокот на идната година ќе претстави интересен концепт автомобил со кој сака целосно...