Почетна Тагови Bahia Denim

Таг: Bahia Denim

Дизајнерката Софи Роули направи мебел од стари фармерки

0
Индустријата за облека троши огромни количини вода и остава премногу отпад како хемикалии и бои, Затоа, не е чудно што дизајнерите на производи постојано...