Почетна Тагови Barbie Fashionistas

Таг: Barbie Fashionistas

Нови Барби кукли – ќелави и болни од витилиго

0
Американската компанија Matel, која ги произведува најпознатите кукли во светот, Барби, претстави нови дизајни на куклата со кои ја прошири разноликоста на својот асортиман....