Почетна Тагови Big Rep

Таг: Big Rep

Ова се првите 3Д печатени безвоздушни гуми за велосипед во светот

0
Дали велосипедистите во иднина ќе возат велосипеди кои ќе имаат гуми без воздух? Веројатно. Компанијата BigRep само што ги претстави првите 3Д печатени велосипедски...