Почетна Тагови BK Group

Таг: BK Group

Српскиот бизнисмен Богољуб Кариќ ќе гради цел град во Германија

0
Бизнисменот Богољуб Кариќ тргнува во нови потфати и планира во Германија да изгради цел град. Кариќ на својот профил на Facebook наведе дека после...