Почетна Тагови Black Friday

Таг: Black Friday

За Black Friday во САД потрошени девет милијарди долари

0
Интернет-шопингот во САД на Black Friday достигна ниво од девет милијарди долари, имајќи предвид дека потрошувачите во САД за време на пандемијата Ковид-19 се...

Најголемиот Black Friday e на Grouper.mk

0
Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и...

Од каде потекнува изразот Црн петок (Black Friday)?

0
Петокот после Денот на благодарноста, кој се слави секој четврти четврток во ноември, се одбележува во САД, а сега практично и во целиот свет,...

Black Friday на Grouper започнува денес!

0
Празникот на попустите од година во година станува се попопуларен и кај нас, па веќе со нетрпение љубителите на шопингот очекуваат да се впуштат во потрага...

Black Friday „лудилото” на Gouper започнува денес!

0
Утре е најголемиот шопинг празник на попустите Black Friday, а најголемиот сајт за попусти во земјава, Grouper.mk, најавува дека големите попусти до 95% кај...