Почетна Тагови Blinkist

Таг: Blinkist

Апликација која го револуционизираше читањето книги

0
Едно истражување на Gallup од 2015 година покажа дека просечниот Американец кој работи 47 часа неделно има само 19 минути за читање книги. Замислете...