-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови C_Two

Таг: C_Two

Како изгледа креш тест на прототипот на Мате Римац вреден милион...

Мате Римац минатата година го одушеви светот со супербрзиот автомобил C_Two, чии перформанси ќе можат да ги осетат и во нив да уживаат само...

Автомобилот C_Two на Хрватот Мате Римац е прогласен за еден од...

Иако до крајот на 2018 година има уште доста време, веќе првите шест месеци донесоа големи промени на пазарот за автомобили. големите производители на...

Мате Римац објави видео на кое се гледа одблиску како...

Rimac Automobili на својата странива објави видео од саемот за автомобили во Њујорк, New York International Auto Show. На видеото се гледа како изгледа...

НАЈПОПУЛАРНИ