Почетна Тагови Cafe X

Таг: Cafe X

Запознајте го роботот барист кој може да им направи кафе на...

0
Деновите кога чекавте во редица за да си купите кафе се минато. Запознајте го Café X, роботот барист кој чини 25.000 долари дизајниран од...