Почетна Тагови CAT S52

Таг: CAT S52

Телефон идеален за несмасните луѓе – отпорен на паѓање и работи...

0
CАТ телефоните последните гоидини се познати по својата издржливост и отпорност, а најновиот модел наречен S52 и тоа како е совршена комбинација од компактност,...