Почетна Тагови Citruspack

Таг: Citruspack

Словенечка компанија прави амбалажа за сокови од кора од лимони и...

0
Словенечката компанија за иновации Tecos заедно со партнери од Белгија, Франција и Шпанија работи на развој на технологија за изработка на амбалажа за сокови...