Почетна Тагови City Mall

Таг: City Mall

Денови на филигранство и накит во Скопје Сити Мол

0
Занаетчиската комора Скопје во соработка со Скопје Сити Мол, по четврт пат го организираат настанот „Денови на филигранство и накит“, со кој сакаат да...