Почетна Тагови CordZeroThinQ R9

Таг: CordZeroThinQ R9

LG на CES 2020 ќе претстави робот кој чисти и брише...

0
Меѓу бројните уреди за домот и производите кои LG ќе ги претстави на Саемот за потрошувачка електроника CES 2020 во Лас Вегас е и...