Почетна Тагови Crosshelmet

Таг: Crosshelmet

Кацигата CrossHelmet ви овозможува да гледате 360 степени околу вас

0
Низ годините моторциклите многу се имаат сменето. Издржливите, функционални машини кои ги гледаме денес по улиците се радикално поинакви од првиот моторцикл кој бил...

ВИДЕО: Оваа кацига ви овозможува да гледате во 360 степени

0
Кога возите моторцикл, знаете колку е незгодно кога поради кацигата (која, се разбира, мора да ја носите за заштита) немате најдобар поглед околу и...