Почетна Тагови Crystal Leaf

Таг: Crystal Leaf

Хрватски Bellabeat лансираше паметен накит со Сваровски кристали

0
Хрвстаката компанија Bellabeat, која развива врвни преносни уреди, лансираше нов паметен накит Leaf Crystal, кој го украсија со Сваровски кристали. Како и претходниот модел...