Почетна Тагови Datalab

Таг: Datalab

Даталаб прославува 20- годишен јубилеј

0
Компанијата Даталаб овој септември прославува 20 години јубилеј. Господин Андреј Мертељ, претседател на бордот на директори на Даталаб, и господин Морено Родман, извршен директор...