28 C
Skopje
понеделник, август 10, 2020
Почетна Тагови G6

Таг: G6

ВИДЕО: Римац вечерва претставува целосно нов електричен велосипед

Три години по претставувањето на последниот електричен велосипед Greyp и речиси шест години по претставувањето на првиот модел со кој го одушевија светот, Мате...

НАЈПОПУЛАРНИ