Почетна Тагови Galaxy S9 Plus

Таг: Galaxy S9 Plus

Samsung ги претстави новите Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus

0
Samsung ги претстави новите Galaxy S9 и S9 Plus телефони во Барселона. Samsung Galaxy S9 е основната верзија на новите супер телефони и има...

Samsung Galaxy S9 ќе биде претставен во февруари, а во продажба...

0
Следниот највен модел на Samsung, моделот Galaxy S9, јавноста ќе го види во февруари, а за продажба ќе биде достапен од март, пишува Bloomberg. Претходно...