Почетна Тагови Galaxy S9

Таг: Galaxy S9

Samsung ги претстави новите Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus

0
Samsung ги претстави новите Galaxy S9 и S9 Plus телефони во Барселона. Samsung Galaxy S9 е основната верзија на новите супер телефони и има...

Samsung ќе го лансира Galaxy S9 во февруари

0
Според очекувањата, Samsung на саемот CES 2018 нема да го претстави својот нов телефон Galaxy S9 затоа што во Лас Вегас повеќе се концентрира...

Samsung Galaxy S9 ќе биде претставен во февруари, а во продажба...

0
Следниот највен модел на Samsung, моделот Galaxy S9, јавноста ќе го види во февруари, а за продажба ќе биде достапен од март, пишува Bloomberg. Претходно...